r 2007

-Úvod

-O Egyptě obecně

-Mapky a počasí

-Hurghada

-Hotel Arabela

-Nakupování

-Stravování

-Galerie foto

-Slovníček

 

-------------------------------

r 2010

-Royal Palace

-Nakupování

-Stravování

-Zábava

-Galerie foto 2010

 

 

 

 Hotel Le Pacha 2008

 

Poloha

Nově zrenovovaný (v roce 2004) a rozlehlý hotelový komplex se nachází přímo u pláže a v centru Hurghady, na hlavní třídě se spoustou obchodů, kaváren a restaurací.

 vstup

 

před hotelem

 

 

  

Vybavení hotelu

Hotel je postaven v núbijském stylu a má typický egyptský kolorit. Je tvořen hlavní budovou se vstupní halou s recepcí a pokoji, a několika dvoupatrovými depandancemi s pokoji, uprostřed kterých se rozprostírá krásná zahrada s terasou a bazénem. Je zde italská a čínská restaurace a la carte, kavárna, snack bar, pub, bar u bazénu a na pláži, internet (za poplatek), směnárna, bankomat, dětský klub a hřiště, obchody se suvenýry, konferenční místnost.

 

China Town restaurant, neplatí zde All Inclusive program, máte zde možnost objednat si oběd nebo večeři místo v hlavní restauraci, máte nárok na slevu 25% na jídlo (né nápoje)  

 

 

U vchodu do hotela hlídá vždy jeden voják a jeden příslušník turistické policie

 

 

 

Recepce

Pokoje

Pěkné dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti , jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV-SAT, fénem, trezorem,
minibarem a balkonem nebo terasou. Většina pokojů má přímý nebo boční výhled na moře nebo na bazén, část pokojů má výhled do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit propojené pokoje.

 pokoj s balkonem

 

koupelna

 

lednička s televizí (minibar se musel platit)

 

Pohled z balkónu pokoje

 

 

 

 

Sport a zábava

Uprostřed komplexu se nachází velký bazén s terasou na slunění a dětský bazén. Stolní tenis, tenisový kurt, billiard, sauna, jacuzzi, masáže (vše za poplatek). Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé, diskotéka. Je zde centrum vodních sportů (šnorchlování, windsurfing) a potápěčské centrum.

 bazén s barem

 

 

 

 

 

 

pláž

 

 

 

 

 

Bar na pláži

 

 

Koupání -voda průzračná,čistá,nádherná

 

 

 

 

 

 

 

 

r 2008

-Hurghada 2008

-Marina 2008

- Le Pacha 2008

-Nakupování 2008

-Stravování 2008

-Zábava a přátelé 

-Galerie foto 2008

-Videa

 

 

------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

NetAgent